Excavator Hydraulic Solenoid Valve Coil MFZ12-37YC 24V, 12VDC 30W inner hole 23mm, length 51mm
I'm Online Chat Now
Excavator Hydraulic Solenoid Valve Coil MFZ12-37YC 24V, 12VDC 30W inner hole 23mm, length 51mm Excavator Hydraulic Solenoid Valve Coil MFZ12-37YC 24V, 12VDC 30W inner hole 23mm, length 51mm Excavator Hydraulic Solenoid Valve Coil MFZ12-37YC 24V, 12VDC 30W inner hole 23mm, length 51mm Excavator Hydraulic Solenoid Valve Coil MFZ12-37YC 24V, 12VDC 30W inner hole 23mm, length 51mm Excavator Hydraulic Solenoid Valve Coil MFZ12-37YC 24V, 12VDC 30W inner hole 23mm, length 51mm
Large Image :  Excavator Hydraulic Solenoid Valve Coil MFZ12-37YC 24V, 12VDC 30W inner hole 23mm, length 51mm
Product Details:
Place of Origin: Guangdong, China
Brand Name: starzebra
Model Number: MFZ12-37YC
Payment & Shipping Terms:
Minimum Order Quantity: 1PCS
Price: Negotiated price
Packaging Details: Netural Packing
Delivery Time: 1-3days after receiving the payment
Payment Terms: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Supply Ability: 10000 Piece/Pieces per Month
Description
Product Name: Solenoid Valve Model: SANY
Color: Black Voltage: DC12V 24V
Type: Original Genuine Quality Port: HP
Product Overview
FEATURES AT A GLANCE
Excavator Hydraulic Solenoid Valve Coil MFZ12-37YC 24V, 12VDC 30W inner hole 23mm, length 51mm 0
Excavator Hydraulic Solenoid Valve Coil MFZ12-37YC 24V, 12VDC 30W inner hole 23mm, length 51mm 1
Right elevation
Excavator Hydraulic Solenoid Valve Coil MFZ12-37YC 24V, 12VDC 30W inner hole 23mm, length 51mm 2
Left elevation
Excavator Hydraulic Solenoid Valve Coil MFZ12-37YC 24V, 12VDC 30W inner hole 23mm, length 51mm 3
Front elevation
PRODUCT SPECIFICATIONS
No
Item
Data
1
Product name
Excavator Solenoid Valve Coil
2
Size
Inner dia: 23mm.  Height:51mm
3
Machine model
SANY XCMG
4
Color
Metallic
5
Net Weight
0.5KG
Product Production Show
Excavator Hydraulic Solenoid Valve Coil MFZ12-37YC 24V, 12VDC 30W inner hole 23mm, length 51mm 4Excavator Hydraulic Solenoid Valve Coil MFZ12-37YC 24V, 12VDC 30W inner hole 23mm, length 51mm 5
My Warehouse
Excavator Hydraulic Solenoid Valve Coil MFZ12-37YC 24V, 12VDC 30W inner hole 23mm, length 51mm 6
Shipping Ways
Excavator Hydraulic Solenoid Valve Coil MFZ12-37YC 24V, 12VDC 30W inner hole 23mm, length 51mm 7
FAQ
Q1: Are you a factory or a trading company?
A1: We are a manufacturer and exporter specializing in excavator spare parts.
Q2: How long is the delivery time?
Q3: Do you accept small order?
A3: Yes, welcome trial order.
Q4: What kind of transportation do you provide?
A4: By sea, air or express (DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS).
Contact Me
Excavator Hydraulic Solenoid Valve Coil MFZ12-37YC 24V, 12VDC 30W inner hole 23mm, length 51mm 8